در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
«کلوچه دارچینی» برای هنرمندان روی صحنه می‌رود
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 7949 ■ 1398/11/27 11:29

«کلوچه دارچینی» برای هنرمندان روی صحنه می‌رود


نمایش «کلوچه دارچینی» به کارگردانی مریم کاظمی شنبه 10 اسفند میزبان هنرمندان خواهد بود.

این نمایش که نوشته دیوید وود است و سید حسین فدایی حسین آن را به فارسی برگردانده است ، با طراحی ، کارگردانی و اشعار مریم کاظمی در سالن سینماتئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (خیابان وزرا) روی صحنه است و روز شنبه 10 اسفند ماه میزبان هنرمندان می‌شود. 
در نمایش «کلوچه دارچینی» ماجراهای جذاب ساکنان یک آشپزخانه و کوکوی ساعت را در شبی خاص که یک کلوچه دارچینی پخته می شود به تماشا می‌نشینیم. کلوچه دارچینی برای نجات کوکوی ساعت به دیدار کیسه چای تنها می‌رود و با همراهی دوستانش آقای نمک و خانوم فلفل با موش می‌جنگد تا این که...
کلوچه دارچینی که با استقبال بی نظیر مخاطبان و خانواده ها همراه شده هر روز غیر از شنبه ها در ساعت 19 و صبح ها ویژه مدارس و مهدهای کودک اجرا می شود.
 در این نمایش سیدجواد زیتونی، مریم کاظمی، هومن رهنمون، پریسا فلاح‌زاده، حسام کلانتری، مهراد زمانی، نازنین صفا، عرفان میدانلو، هایده حسین‌زاده، فاطمه خدابنده‌لو ، سمیه بیگی، شادی کارآیین، زهرا روشن‌ضمیر، نرگس صفامنش، فربد تجویدی و مهدی رمضان‌زاده ایفای نقش می کنند.
تعدادی از هنرجویان بازیگری آموزشگاه تئاتر مستقل(پنجمک) نیز در نقش پرده‌ها که جانبخشی شده‌اند و یلدا فرهبد در نقش میان پرده در این نمایش حضور دارند.
طراحی‌صحنه این نمایش را رضا مهدی‌زاده انجام داده و آهنگسازی را فرید نوایی ، طراحی‌لباس را زهرا بداغ‌آبادی، طراحی ‌وساخت‌عروسک را سهیلا باجلان ، طراحی پوستر را پریسا فلاح زاده و طراحی‌گریم را افسانه قلی‌زاده  برعهده دارند. 
امیرعابدی عکاس، جواد اعرابی مدیراجرا، زهرا شایان‌فر روابط‌عمومی، مهراد زمانی دستیار کارگردان، شقایق اصلانی و ریحانه کوثری مدیران‌صحنه،  ریحانه دینی دستیار طراح‌ لباس و سعید معروف‌پور دستیار طراح‌صحنه ، فاطمه عابدینی و سهیلا آقایاری پاسخگوی رزرو ، از جمله همکاران گروه‌تئاتر مستقل در اجرای کلوچه دارچینی هستند.
کارآموزان مدیریت‌صحنه مدیسا قاضی ، مهرنوش شصتی ،  ساغر احمدی،اکرم هادیان، عاطفه خانی،کیانا کریمی، احمدرضا آقایی،سینا خدابخشی و مونا شریفی با این اجرا همراهند.
شماره 09371756644 برای هماهنگی حضور در اجرای ویژه هنرمندان اعلام شده و رزرو صندلی میهمانان صرفا از طریق این شماره انجام می پذیرد.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram