در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
اعلام تاریخ برگزاری اولین مجمع عمومی کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 7910 ■ 1398/09/30 14:53

اعلام تاریخ برگزاری اولین مجمع عمومی کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر


اولین مجمع عمومی کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر در تاریخ 14 دی ماه در خانه تئاتر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی این کانون، طی جلسات برگزاری توسط اعضای هییت مدیره ی این کانون و بازنگری بر آیین نامه ی این کانون، نخستین مجمع عمومی این کانون 14دی ماه ،  ساعت ۱۷ در محل خانه تئاتر جدید به آدرس  خیابان نجات اللهی(ویلا)، خیابان سمیه، پلاک 260 در سالن استاد جوانمرد برگزار می شود.

 ضمنا فعالین حوزه روابط عمومی، رسانه و تبلیغات تئاتر می توانند تا تاریخ 14 دی ماه با مراجعه به سایت خانه تئاتر به آدرس  www.theaterforum.ir  جهت عضویت اقدام کنند و مدارک خود را همزمان با حضور در مجمع عمومی برای بررسی به خانه تئاتر تحویل دهند .
همچنین دومین جلسه‌ی داخلی کانون روابط عمومی و تبلیغات تئاتر خانه تئاتر ۲۶ آذر ماه برگزار شد و طی این جلسه با انصراف الهه حاجی زاده؛  به عنوان بازرس علل البدل و با عدم حضور محمد جعفریان برای قرعه کشی ، مریم شریعتی به عنوان عضو علل البدل دوم و محمدرضا ایمانیان به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند .
انتخابات کانون روابط عمومی و تبلیغات تئاتر خانه تئاتر ، مورخ ۲۳ آبان ماه در محل خانه تئاتر سالن مهین اسکویی برگزار شد که سارا حدادی ، ایلیا شمس ، محمد وفایی، امیر پارساییان مهر و زینب لک به عنوان اعضای هییت مدیره و امیر قالیچی به عنوان عضو علل البدل هییت مدیره و مریم رودبارانی به عنوان بازرس این کانون انتخاب شدند

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram