در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
صورت‌جلسه‌ی شماره ۱۶ کانون کارگردانان
■ صورتجلسات ■ شناسه خبر : 7908 ■ 1398/09/26 13:25

صورت‌جلسه‌ی شماره ۱۶ کانون کارگردانان


شانزدهمین جلسه‌ی دهمین هیات‌مدیره‌ی کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر (جلسه‌ی عادی)، در ساعت ‌۱۵:۱۵، روز شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸، با حضور اعضای هیات‌مدیره: شهرام گیل‌آبادی، مجید گیاه‌چی، هادی عامل، احسان حاجی‌پور، و احسان فکا به‌عنوان بازرس، در ساختمان شماره ۲ خانه‌ی تئاتر واقع در خیابان مظفر جنوبی برگزار شد.

از میانه این جلسه سرگروه‌های کانون کارگردانان نیز حضور داشتند.

آرش سنجابی، از اعضای کانون کارگردانان به بیان مشکلات و حواشی پیش‌آمده برای اجراهای اخیر خود پرداخت و پس از استماع سخنان وی مقرر شد ایشان درخواست کتبی خود را برای بررسی تمام جوانب موضوع و پی‌گیری‌های بیش‌تر به هیات‌مدیره‌ی کانون و شورای داوری خانه‌ی تئاتر ارائه نماید.

مقرر شد پس از تائید دریافت نامه‌ (بیانیه‌ی) ارسالی هیات‌مدیره‌ی کانون کارگردانان به دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در خصوص "دستورالعمل صدور پروانه‌ی نمایش"، متن بیانیه در رسانه‌ها منعکس شود. 

در خصوص استعفای آقای محمودرضا رحیمی از هیات‌مدیره‌ی کانون بحث و‌ بررسی صورت گرفت و تصمیم‌گیری در این خصوص به جلسه‌ی بعد موکول شد.

گزارش اقدامات صورت‌گرفته برای برپایی اولین نشست "زندگی تئاتری من" توسط احسان حاجی‌پور و مجید گیاه‌چی، به هیات‌مدیره و سرگروه‌ها ارائه شد. 
هم‌چنین مقرر شد لیست پیشنهادی نشست‌های آتی "زندگی تئاتری من" توسط احسان حاجی‌پور با کمک سرگروه‌ها آماده شود.  

با استعفای مجید گیاه‌چی از سمت دبیری هیات‌مدیره‌ی کانون کارگردانان، احسان حاجی‌پور به‌عنوان دبیر انتخاب شد.

مقرر شد نشست‌های آسیب‌شناسی کارگردانی با مدیریت احسان فکا و همکاری سرگروه‌های کانون کارگردانان، برنامه‌ریزی و اجرایی شود.

با تاکید بر لزوم انعقاد قرارداد در تمامی مناسبات مرتبط به تئاتر حتی در صورت رایگان بودن خدمات و همکاری یا تعیین درصدی از مبلغی نامشخص به‌عنوان حق‌الزحمه، مصوب شد متن اولیه‌ی «قرارداد پیشنهادی برای الزامی شدن انعقاد قرارداد مابین اشخاص» برای ارائه از سوی کانون کارگردانان به هیات‌مدیره‌ی مرکزی خانه‌ی تئاتر، توسط مجید گیاه‌چی آماده و تا جلسه‌ی آینده ارائه شود تا پس از تایید و بررسی مشاور حقوقی خانه به هیات‌مدیره‌ی مرکزی پیشنهاد شود.

این جلسه که به‌مدت ۱۶۵ دقیقه ادامه داشت، در ساعت ۱۸ پایان یافت و در ادامه اعضای هیات‌مدیره تا پایان جلسه‌ی سرگروه‌های کانون به‌حضور در جلسه ادامه دادند.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram