در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
بزرگداشت سهیلا نجم
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 7869 ■ 1398/08/27 16:11
به همت خانه تئاتر برگزار می شود؛

بزرگداشت سهیلا نجم


به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، در ادامه سلسله مراسم بزرگداشت پیشکسوتان تئاتر، هفته اول آذر، مراسمی برای نکوداشت و قدردانی از زحمات سهیلا نجم در تماشاخانه جوانمرد خانه تئاتر برگزار می‌شود.

براساس برنامه پیش‌بینی شده، فریندخت زاهدی، قطب‌الدین صادقی و مسعود دلخواه، سخنرانان این مراسم خواهند بود. علاوه بر این، فیلمی کوتاه درباره زندگی نجم پخش و با اهداء لوح تقدیر از ایشان قدردانی خواهد شد.

سهیلا نجم، پیشکسوت، بازیگر و کارگردان تئاتر، مدرک دکتری خود را در رشته نمایش از دانشگاه سوربن پاریس اخذ کرد. او در کارنامه خود علاوه بر همکاری با انجمن‌ها و شوراهای هنری، بارها به عضویت هیات‌های انتخاب و داوری در جشنواره‌ و فستیوال‌های تئاتر درآمده است. علاوه بر این، سهیلا نجم سال‌های متمادی به تدریس هنرهای نمایشی مشغول  و مدیریت مراکز و دانشکده‌های مختلف را بر عهده داشته است.

مراسم بزرگداشت سهیلا نجم، شنبه دوم آذر 98 در تماشاخانه جوانمرد به نشانی در خیابان سمیه، بعد از نجات‌اللهی، پلاک 260، خانه تئاتر برگزار خواهد شد.

کلیدواژگان


نظرات

1398/09/05 15:23:37 | خالد حیدری
بسیار بجا و پسندیده ست.. خسته نباشید و دست مریزاد..واقعن یکی از رسالت های خانه تئاتر جان تازه و طراوت بخشیدن به جامعه تئاتریست. بی شک جایگاه تئاتری در بیرون از خانه رابطه ای مستقیم با ارزش و احترام او در داخل خانه دارد.ضمن تبریک صمیمانه به بانوی گرامی و فرهیخته دکتر سهیلا نجم و سپاس فراوان از بانیان چنین آداب و ادب دان در خانه تئاتر ، امیدوارم تداوم آن سبب همدلی و همراهی بیش از پیش جامعه دلسوز تئاتری ها باشد.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram