در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
پوستر نمایش «هیچ چیز جدی نیست» رونمایی شد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 7858 ■ 1398/08/17 19:15

پوستر نمایش «هیچ چیز جدی نیست» رونمایی شد


پوستر نمایش «هیچ چیز جدی نیست» به کارگردانی مسعود دلخواه که از 16 آبان‌ماه در سالن سمندریان به‌روی صحنه خواهد رفت، رونمایی شد.

«هیچ چیز جدی نیست» عنوان مجموعه نمایشی از رچ اورلاف است که با دراماتورژی و کارگردانی مسعود دلخواه از روز پنج‌شنبه 16 آبان تا 16 آذر‌ماه سال جاری در سالن سمندریان مجموعه تماشاخانه ایرانشهر به‌روی صحنه می‌ر‌ود و پیش فروش نمایش، از روز گذشته در سایت تیوال آغاز شده است.

طراحی پوستر این نمایش، اثری از رضا صبور است که طراحی پوستر نمایش‌های «کامالوکا»، «(یک جرم نگاری) N=A1+A2)» و «داستان خرس‌های پاندا» را برعهده داشته است.

نمایش «هیچ چیز جدی نیست» ماجرایی کمدی از گروه تئاتری است که ادعای زیادی دارند و تصمیم گرفته‌اند آثار شکسپیر را با روشی پست‌مدرن به‌روی صحنه ببرند؛ اما درگیری آنان با اتفاقات و حواشی غیر منتظره آنها را از هدفشان منحرف می‌کند.

در این نمایش حمیدرضا هدایتی، گیلدا حمیدی، ناصر عاشوری، پریسا رضایی، سارا الهیاری، بیژن زرین، سجاد بابایی، صادق حیدری، مریم قربانی، کوثر سعادت، علی بهمنی، محمد رضا میری  و فرشید گویلی از بازیگران به ایفای نقش می‌پردازند.

گروه کارگردانی این نمایش شامل عرفان شیرنگی مدیر تولید، فاطمه زعفرانی مشاور طراحی لباس و صحنه، صادق حیدری دستیار کارگردان و برنامه ریز، رباب معزز دستیار هنری، سیمین غلامی و کوثر سعادت منشی صحنه و سجاد میرزائیان مدیر تدارکات است.

آهنگسازی این نمایش را محمد اسلامی بر عهده دارد و شقایق نجاتی نوازنده ویولن سل، پدرام سلیمانی نوازنده درامز، امین عزیزی نوازنده سینتی سایزر، رضا کریمی تکخوان و حمیدرضا جهانگیری، علیرضا اسفندیار، پردیس پیراهش و علی علائی به عنوان همخوان نیز با این پروژه همکاری می‌کنند.

تیم روابط عمومی و تبلیغات نمایش «هیچ چیز جدی نیست» شامل امیر پارسائیان مهر مدیر ارتباطات و روابط عمومی، سارا بابایی مشاور رسانه‌ای، صنم بابائی و اسماعیل رحیمی‌سروش همکاران رسانه، رضا صبور طراح گرافیک، پارسا تاک عکاس، میثم ضرقانی ساخت تیزر و تبلیغات مجازی گروه تبلیغاتی تئاتر مارکت است.

نمایش «هیچ چیز جدی نیست» از پنج‌شنبه ۱۶ آبان‌ هر شب ساعت ۲۱ در سالن سمندریان مجموعه تماشاخانه ایرانشهر به‌روی صحنه می‌رود و علاقه مندان برای خرید بلیت می توانند به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com  مراجعه کنند.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram