در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
«کارگاه آکسیون» ایتالیایی به تپه‌های سیلک می‌رود
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 7848 ■ چهارشنبه 1 آبان ساعت 12:24
به همت جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان:

«کارگاه آکسیون» ایتالیایی به تپه‌های سیلک می‌رود


«کارگاه آکسیون» کلودیا کاستلوچی به همت جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در کویر مرکزی ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط‌عمومی خانه تئاتر، به نقل از روابط عمومی جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، کارگاه آکسیون کلودیا کاستلوچی به همت پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در کویر مرکزی ایران برگزار می شود و نمایشی با کارگردانی کاستولوچی در تپه‌های سیلک کاشان اجرا می شود.

«مناظره‌ای در باب امواج» عنوان کارگاهی است که با هدایت کلودیا کاستلوچی در یکی از کاروانسراهای کویری اطراف شهر کاشان برگزار می شود. این کارگاه با حضور ۱۸ نفر از شرکت‌کنندگان ایرانی و ۵ نفر از اعضای ایتالیایی گروه کاستلوچی به یک تولید مشترک خواهد رسید و اجرای پایانی کارگاه، روز ۲۹ آذرماه دو اجرا در تاتر مولوی تهران خواهد داشت.

کلودیا کاستلوچی از شاخص‌ترین کارگردانان و طراحان حرکت معاصر جهان و از بنیان‌گذاران گروه رافائل سانزیو (به سرپرستی رومئو کاستلوچی) است که این کارگاه را با تمرکز بر بدن، ریتم و طبیعت در دل کویر مرکزی ایران برگزار می‌کند و محصول آن را در یک کاروانسرا و  یا تپه‌های سیلک اجرا خواهد کرد.

کارگاه آکسیون کاستلوچی هم‌زمان با جشنواره مهر کاشان از ۲۳ تا ۲۸ آذر به مدت ۶ روز برگزار و در روز ۲۸ آذر هم‌زمان با اختتامیه جشنواره اجرا خواهد شد و ساعت برگزاری هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ عصر در دل کویر خواهد بود و همچنین پس از اتمام  روزانه کارگاه، مباحث نظری و گفتگو با کلودیا کاستلوچی ادامه خواهد یافت و شرکت‌کنندگان از روز شروع تا پایان کارگاه در یکی از کاروانسراهای اطراف کاشان و یا شهر کاشان  اسکان خواهند داشت.

در صورت فراهم شدن امکانات و موافقت سرپرست کارگاه و ایجاد هماهنگی های لازم، شرایط اجرای این اثر در کشور ایتالیا نیز امکان پذیر است.

شرایط ثبت‌نام در کارگاه:

-گرچه تمرکز این کارگاه بیشتر بر روی بدن و حرکت است اما حضور همه علاقه‌مندان به هنر تئاتر در شاخه‌های مختلف مجاز است.

-سن مجاز شرکت‌کنندگان در کارگاه از ۱۸ سال به بالاست.

-با توجه به محدودیت کارگاه در صورت تکمیل ظرفیت انتخاب شرکت‌کنندگان بر اساس پارامترهای مدنظر کاستلوچی است.

علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram