در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
بررسی تشکیل شورای مفاخر کارگردانان تئاتر
■ صورتجلسات ■ شناسه خبر : 7757 ■ 1398/05/30 11:10
چهارمین صورت‌جلسه‌ هیات‌مدیره جدید کانون کارگردانان خانه تئاتر منتشر شد:

بررسی تشکیل شورای مفاخر کارگردانان تئاتر


چهارمین جلسه‌‌ دهمین هیات‌مدیره‌ی کانون کارگردانان خانه‌ تئاتر (جلسه‌ی فوق‌العاده)، در ساعت 18:00، روز دوشنبه 28 مرداد 1398،‌ با دستورجلسه‌ ادامه‌ بحث و بررسی درباره‌ کارگروه‌ها، تعیین و وظایف سرگروه‌ها، تشکیل شورای مفاخر کارگردانان تئاتر و بررسی آیین‌نامه‌ فعالیت کانون در فضای مجازی، در محل ساختمان عمارت خانه‌ تئاتر، برگزار شد.

حاضران:  شهرام گیل‌آبادی، آرش دادگر، هادی عامل و احسان حاجی‌پور 

1- ابتدا و در ادامه‌ تعیین کارگروه‌های هیات‌مدیره‌ کانون کارگردانان، با تشکیل کارگروه آموزش و پژوهش، موافقت و آرش دادگر، به‌اتفاق آرا، به‌عنوان مسئول این کارگروه انتخاب شد.

2- به‌پیشنهاد شهرام گیل‌آبادی با تشکیل شورای آموزش و پژوهش (زیر مجموعه‌ کارگروه آموزش و پژوهش)، موافقت و چند تن از اعضای کانون به‌عنوان اعضای این شورا پیشنهاد شدند، که پس از مذاکره و جلب موافقت، اسامی آنان اعلام خواهد شد.

3- اسامی پیشنهادی سرگروه‌ها مورد بررسی و اتفاق‌نظر قرار گرفت و مقرر شد هادی عامل برای پذیرش مسئولیت با آنان مذاکره کند، که پس از موافقت، اسامی آنان اعلام خواهد شد.

4- در خصوص تشکیل شورای مفاخر کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر بحث و از میان اسامی کارگردانان به‌نام عضو‌ کانون، اسامی موردتوجه استخراج شد، که پس از جلب موافقت آنان، اعلام خواهد شد.

هم‌چنین مقرر شد در خصوص وظایف این شورا، در جلسه‌ روز شنبه گفت‌وگو شود. 

5- درباره‌ انتخاب کارگردانان تئاتر برجسته‌ی ساکن شهرستان و دعوت از آنان نیز بحث و گفت‌وگو شد.
 
6- آئین‌نامه‌ وظایف سرگروه‌های کانون کارگردانان خانه‌ی تئاتر مطالعه، و در باره‌ی آن بحث شد، که پس از تایید نهایی به اطلاع اعضا خواهد رسید.

7- شیوه‌نامه‌ مدیریت فضاهای رسانه‌ای کانون کارگردانان خانه تئاتر مطالعه و بررسی شد، که پس از تایید نهایی به اطلاع اعضا خواهد رسید.

▪این جلسه که به مدت ۱۰۰ دقیقه ادامه داشت، در ساعت ۱۹:۴۰ پایان یافت.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram