در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
آیین نکوداشت ادنا زینلیان همراه با رونمایی از اولین نشان طراحی لباس
■ اخبار ■ شناسه خبر : 7738 ■ 1398/05/20 12:37
فریبرز قربان زاده، رئیس هیئت مدیره انجمن طراحی صحنه و لباس خبر داد:

آیین نکوداشت ادنا زینلیان همراه با رونمایی از اولین نشان طراحی لباس


چهارشنبه 23 مرداد ماه انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر آیین نکوداشت استاد طراحی لباس صحنه ادنا زینلیان را برگزار خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر؛ فریبرز قربانزاده رییس کانون طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر در مورد برگزاری این مراسم گفت: ادنا زینلیان در بخش طراحی لباس تئاتر فعالیت مستمر داشته اند، ایشان ویژگی هایی فراتر از یک طراح و هنرمند با سابقه درخشان دارند که از این ویژگی ها می توان به سابقه حدود 40 ساله تدریس  در زمینه طراحی لباس، تاثیرگذاری بر نسل های بعدی طراحی لباس و همچنین تمرکز بر این رشته اشاره داشت. 


او همچنین ادامه داد: در همین زمینه در نظر داریم در آینده ای نزدیک مدالی به نام خسرو خورشیدی در بخش طراحی صحنه تئاتر رونمایی و اهدا کنیم. 


قربانزاده در تشریح نحوه حضور در این نکوداشت این چنین تبیین کرد: استقبال از این مراسم آنچنان بوده که دیگر پذیرش نخواهیم داشت و در این شب حین اهدای مدالی به استاد زیلنلیان از نشان طراحی لباس صحنه رونمایی خواهد شد و از میهمانان ویژه ای همچون لوریس چکنواریان، ایرج راد، خسرو خورشیدی، احمد مسجد جامعی و ...  دعوت به عمل آمده است.


گفتنی است این مراسم 23 مرداد ماه  ساعت 21:30 با همکاری انجمن طراحان صحنه و لباس خانه تئاتر و موسسه فرهنگی و هنری رادنواندیش  در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram