در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان انتخاب شد
■ اخبار » اخبار خانه تئاتر استانها ■ شناسه خبر : 7737 ■ 1398/05/19 15:27
از سوی شهردار کاشان:

دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان انتخاب شد


«خیام وقار کاشانی» رئیس خانه تاتر کاشان، به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان انتخاب شد.

به گزارش روابط‌عمومی خانه تئاتر به نقل از روابط‌عمومی خانه تئاتر کاشان، سعید ابریشمی راد  شهردار کاشان و رئیس شورای سیاست گذاری پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر ، در حکمی خیام وقار کاشانی را به عنوان دبیرجشنواره پانزدهم منصوب کرد. 

در متن حکم سعید ابریشمی راد آمده است: نظر به علاقمندی،تعهد و تجربیات ارزشمند شما در عرصه فرهنگ و هنر بویژه تئاتر، به موجب این حکم شما به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان منصوب می‌شوید.

امید است با استفاده از خرد جمعی کلیه هنرمندان و همچنین استعداد نیروهای جوان و خلاق نهایت تلاش و همت خود را در جهت تحقق اهداف مدیریت شهری  و رسالت فرهنگی هنری هنر شهر ایران به کار گیرید.

خیام وقار کاشانی از جمله هنرمندان سینما و تئاتراست که در کارنامه کاری او مسئولیت های مختلف فرهنگی هنری نظیر مدیریت تماشاخانه باران،ریاست انجمن نمایش تهران، ریاست خانه تاتر کاشان، عضو شورای داوری انجمن صنفی تماشاخانه‌ها،دبیری جشنواره تئاتر باران،مدیریت سالن تئاتر باغ کتاب و...دیده می‌شود.

جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان یکی از با سابقه ترین و مهم ترین رویدادهای ملی کاشان و یکی از برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان است که با حضور هنرمندان سراسر کشور در کاشان برگزار خواهد شد. تاریخ برگزاری جشنواره و فراخوان در خبرهای بعدی اعلام می شود.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram