در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
«والتر بنیامین، برتولت برشت و تمامی فرشتگان تاریخ» به تئاتر شهر می‌روند
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 7689 ■ سه‌شنبه 18 تیر ساعت 15:26
نخستین نشست پژوهشی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود

«والتر بنیامین، برتولت برشت و تمامی فرشتگان تاریخ» به تئاتر شهر می‌روند


نخستین نشست پژوهشی واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش تئاتر شهر با عنوان «والتر بنیامین، برتولت برشت و تمامی فرشتگان تاریخ» مجموعه تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از خبرگزاری مهر، آموزش و پژوهش مجموعه تئاترشهر، نخستین نشست پژوهشی واحد «ارتباطات، آموزش و پژوهش تئاترشهر» با عنوان «والتر بنیامین، برتولت برشت و تمامی فرشتگان تاریخ» روز جمعه ۲۱ تیرماه در سالن مشاهیر این مجموعه برگزار خواهد شد.

در این نشست که در قالب رویدادهای فرهنگی و پژوهشی این مجموعه برنامه ریزی شده است، مراد فرهادپور فیلسوف و نویسنده، رضا سرور مترجم و پژوهشگر، نیما عیسی پور مترجم و محمد رضایی راد نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر حضور خواهند داشت تا در مورد پیچیدگی های فکری والتر بنیامین فیلسوف آلمانی و تعامل فکری او با برتولت برشت سخنرانی کنند.

همچنین در این نشست که از ساعت ۱۷ الی ۱۹ روز جمعه ۲۱ تیر برگزار خواهد شد رضا سرور به نقد و بررسی اجرای «فرشته تاریخ» که این روزها در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است، خواهد پرداخت.

این رویداد نخستین برنامه در قالب «نشست های پژوهشی مجموعه تئاتر شهر» است که با هدف گسترش گفتگوهای انتقادی، زیبایی شناسانه و فرهنگی پیرامون تئاتر، می کوشد در جهت نشر دانش و بالابردن آگاهی مخاطبان این حوزه گام بردارد.

حضور در این نشست برای تمامی هنرمندان، دانشجویان، مخاطبان، عموم علاقه مندان تئاتر و فلسفه آزاد است.

اجرای «فرشته تاریخ» به نویسندگی و کارگردانی محمد رضایی راد، هر روز به جز شنبه ها راس ساعت ۱۹:۳۰ در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر تا نیمه مردادماه سال جاری روی صحنه است.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت
کارگاه تخصصی کار بازیگر روی نقش


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram