در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
ضرورت نقد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6665 ■ 1398/03/20 17:54
گروه تئاتر اگزیت برگزار می‌کند

ضرورت نقد


گروه تئاتر اگزیت نشست "ضرورت نقد" را در پلاتو چاپلین توسط مجید اصغری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی گروه، این نشست 27 خردادماه از ساعت 18 تا 21 توسط مجید اصغری، منتقد گروه تئاتر اگزیت در پلاتو چاپلین به نشانی بلوار کریمخان زند، خیابان عضدی (آبان جنوبی)، پلاک 7 طبقه 4 برگزار می‌شود.

بخشی از مباحث گفتگو که توسط مجید اصغری قرار است در نشست مطرح شود به شرح زیر است:

" ضرورت نقد " می تواند بنا به مناسبات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی هر جامعه ای تعریف و محاسبات خاص خود را داشته باشد. در جامعه ما این ضرورت بیش از پیش احساس می شود چرا که نقد و ابزارهای آن در ساختار و چهارچوب خود می تواند راه را بر تقدس گرایی، تمرکزگرایی، مافیا و باندبازی، اسطوره و قهرمان‌سازی های کاذب و شارلاتانیزم فرهنگی سد کند و راه را برای عدالت طلبی و شکل گیری دیالکتیک سازنده میان افراد جامعه هموار سازد. کسانی که به طور حقیقی به نقد و لزوم اجرای کامل آن حتی اگر به ضررشان تمام شود تاکید دارند همان رهروان واقعی خرد، اندیشه ورزی و مبارزه طلبی جهت آزادی بیان و مساوات خواهی در جامعه هستند. حال این ما هستیم که باید تکلیف خودمان را روشن کرده و رابطه مان را با متر و معیاری چون نقد مشخص کنیم.

گفتنی است، پیش تر این گروه نشستی با عنوان "شورش علیه تئاتر، راه حل اجتماعی کردن و موازنه نیروها" را در تاریخ 13 خرداد برگزار کرده است.

ورود به این نشست برای عموم علاقمندان آزاد است.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram