در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
کارگاه‌های یک روزه ی سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر با همکاری مؤسسه ی افرامانا برگزار می شود
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6657 ■ یکشنبه 12 خرداد ساعت 13:46
با حضور محمد رحمانیان بهاره رهنما، رضا بهبودی، محمد مساوات، بهرام جلالی پور و بهزاد صدیقی:

کارگاه‌های یک روزه ی سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر با همکاری مؤسسه ی افرامانا برگزار می شود


کارگاه های یک روزه ی آموزش آزاد دانشگاه هنر و مؤسسه ی افرامانا در شش رشته ی سینما و تئاتر از ۲۲ تا ۲۸ خرداماه ۱۳۹۸ برگزار می ‌شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ی فرهنگی هنری افرامانا، در کارگاه‌های تخصصی یک روزه ی سینما و تئاتر این دوره که از ۲۲ تا ۲۸ خردادماه ۱۳۹۸در شش رشته ی سینما و تئاتر برگزار می شود، شش مدرس تئاتر و سینما، شش عنوان کارگاه تخصصی را به ترتیب با عناوین آشنایی با بازیگری در سینما، نمایش نامه نویسی معاصر، ایده های کارگردانی، بازیگری: ادراک و اجرا، فیلم نامه نویسی انیمیشن: خلق خنده و شخصیت شناسی تدریس می کنند.
بر اساس این گزارش‌، در این کارگاه های تخصصی، بهاره رهنما (آشنایی با بازیگری در سینما)، محمد رحمانیان (نمایش نامه نویسی معاصر)، محمد مساوات (ایده های کارگردانی)، رضا بهبودی (بازیگری: ادراک و اجرا)، بهرام جلالی پور (فیلم نامه نویسی انیمیشن: خلق خنده) و بهزاد صدیقی (ششخصیت شناسی) را به هنرجویان آموزش می ‌دهند.
نخستین دوره‌ی کارگاه های کوتاه مدت سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر و موسسه ی افرامانا در هفته ی سوم و چهارم خردادماه ۱۳۹۸ توسط مؤسسه ی فرهنگی هنری افرامانا برگزار ‌می ‌شود. 
علاقه ‌مندان برای شرکت و ثبت نام در نخستین دوره‌ ی کارگاه‌های تخصصی و آموزشی این مؤسسه می ‌توانند با شماره تلفن های ۶۶۴۸۲۷۳۴ و ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۱۱ تماس بگیرند.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram