در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
برگزاری شب بازیگر بعد از بازنگری آئین‌نامه و اصلاح ساختار
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6649 ■ 1398/03/01 16:04
توصیه‌ی هیأت مدیره‌ی خانه‌ی تئاتر به انجمن بازیگران

برگزاری شب بازیگر بعد از بازنگری آئین‌نامه و اصلاح ساختار


هیأت مدیره‌ی خانه‌ی تئاتر در پایان دومین جلسه از بررسی انتقادات به شانزدهمین دوره‌ی شب بازیگر به جمع‌بندی رسید.

به گزارش روابط عمومی خانه‌ی تئاتر، بعد از ظهر دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، هیأت مدیره‌ی مرکزی خانه‌ی تئاتر با حضور  بهزاد فراهانی رییس هیأت مدیره‌ی انجمن بازیگران و دبیر جشن بازیگر و مریم رحیمی عضو هیأت مدیره‌ی این انجمن به بررسی انتقادات و حواشی شانزدهمین دوره‌ی این جشن پرداخت. 
در پایان این جلسه هیأت مدیره‌ی مرکزی خانه‌ی تئاتر ضمن برحق دانستن برخی از این انتقادات و با احترام به استقلال انجمن‌های خانه‌ی تئاتر و تاکید بر اهمیت مراسم شب بازیگر خصوصاً امر خطیر داوری - که با ذات تشکل‌های صنفی همخوان نیست- به انجمن بازیگران توصیه کرد برگزاری این مراسم را پس از بازنگری و به‌روز رسانی دقیق و جامع آئین‌نامه ادامه دهد تا کوچکترین خدشه‌ای از منظر صنفی به آن وارد نباشد. این پیشنهاد مورد استقبال و پذیرش رئیس هیأت مدیره‌ی این انجمن قرار گرفت. 
در ادامه اعضاء هیأت مدیره اظهار امیدواری کردند بازرسان انجمن‌ها عملکرد و نظارت بهتر و دقیق‌تری در خصوص انجمن‌های خود داشته باشند. این هیأت همچنین از اعضای خانه تئاتر - به خصوص بازرسین محترم - درخواست کرد قبل از طرح موارد در فضاهای عمومی نقطه نظرات خود را در خانه مطرح کنند.
قابل ذکر است در جلسه‌ی هفته‌ی گذشته‌ی هیأت مدیره‌ی مرکزی نیز  علیرضا آرا به عنوان داور مستعفی پانزدهمین دوره‌ی شب بازیگر حضور داشتند و توضیحات مفصل خود را ارائه کردند.
گفتنی است پس از برگزاری شانزدهمین مراسم شب بازیگر، اعتراضات و انتقادات نسبت به آئین‌نامه و شکل داوری این شب شدت گرفت که موجب واکنش هیأت مدیره و هیأت داوران این دوره شد. هیات مدیره با درخواست مطرح شدن برخی اعتراضها توسط معترضین،اقدام به بررسی موارد مطروحه کرد.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram