در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
فراخوان رپرتوار معرفی کارگردانان جوان در هفته بزرگداشت روز جهانی و روز ملی تئاتر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6559 ■ یکشنبه 11 فروردین ساعت 13:42

فراخوان رپرتوار معرفی کارگردانان جوان در هفته بزرگداشت روز جهانی و روز ملی تئاتر


به گزارش روابط عمومی این جشن، کانون کارگردانان خانه تئاتر در جست‌وجوی استفاده از هر فرصتی برای معرفی کارگردانان جوان و مستعد تئاتر ایران، در نظر دارد همزمان با برگزاری شانزدهمین هفته بزرگداشت روز جهانی و روز ملی تئاتر (که از تاریخ ۷ تا ۱۵ اردی‌بهشت ۱۳۹۸، توسط خانه‌ تئاتر برگزار می‌شود)، هفت نمایش منتخب از کارگردانان جوان تئاتر را در سالن‌های استاد عباس جوانمرد خانه تئاتر، استاد انتظامی خانه هنرمندان و پردیس تئاتر سپند، به اجرا بگذارد.

 کارگردانان جوان: در تعریف این رویداد، متولدین پس از اول فروردین ۱۳۶۰ هستند که پیش از این نمایشی را در سالن‌های رسمی تئاتر به اجرای عمومی در نیاورده‌اند (۱۵ اجرا در سالن‌های شناخته‌شده‌ی تئاتر نداشته‌اند).

زمان‌بندی برگزاری:

✅ آخرین مهلت تکمیل فرم و تحویل فیلم نمایش متقاضی: 
ساعت ۱۵:۰۰ روز چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
محل مراجعه: دبیرخانه جشن واقع در خیابان استاد نجات‌الهی (ویلا)، خیابان سمیه، پلاک ۲۶۰، تلفن: ۸۸۸۰۸۷۵۷
ایمیل:
 Festivaltheaterforum@gmail.com
Festival@theaterforum.ir

✅ نمایش‌های منتخب در روز شنبه، ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ اعلام و از همان‌روز امکان استفاده از مکان‌های تمرین فراهم می‌شود.

✅ تاریخ اجرای نمایش‌ها از ۷ تا ۱۴ اردی‌بهشت ۱۳۹۸ است.

▪️مسئول برگزاری این رویداد آقای مسعود موسوی خواهند بود و هیات انتخاب، از میان اعضای هیات مدیره‌ کانون کارگردانان، انتخاب خواهند شد.

▪️نمایش‌های منتخب، داوری نخواهند شد، اما با هماهنگی کانون کارگردانان، حداقل یک کارگردان و با همکاری کانون نویسندگان و منتقدان، یک منتقد شناخته‌شده‌ تئاتر، در اجرای هر نمایش حضور یافته و پس از پایان نمایش، جلسه‌ نقد و بررسی، برگزار می‌شود (تعداد اجرای هر نمایش در تناسب با جدول برگزاری، تعیین و اعلام خواهد شد).

▪️به نمایش‌های منتخب علاوه بر ایجاد امکان تمرین در پلاتو پردیس تئاتر سپند و سه پلاتو انجمن آشوریان و دراختیارگذاری سالن اجرا، کمک‌هزینه‌ ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریالی، تعلق خواهد گرفت.

▪️علی‌رغم محدودیت‌های موجود و با در نظر داشتن شرایط برگزاری و این‌که متاسفانه ارایه‌ تسهیلات دیگری ممکن و مقدور نیست، از حضور گروه‌های تئاتر شهرستان‌ها استقبال می‌شود.

▪️بر مبنای توافق انجام‌شده با مدیران تماشاخانه‌های خصوصی، نمایش‌های منتخب این تماشاخانه‌ها، از امکان اجرا در تماشاخانه‌های مذکور برخوردار خواهند بود.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram