در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
پایان ۳۰ دی ۹۵ با یاد علی معلم/ ملکه زیبایی لی‌نین به ایستگاه آخر رسید
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6535 ■ 1397/12/13 10:01

پایان ۳۰ دی ۹۵ با یاد علی معلم/ ملکه زیبایی لی‌نین به ایستگاه آخر رسید


دو نمایش «۳۰ دی ۹۵» به کارگردانی احسان حاجی‌پور و «ملکه زیبایی لی‌نین» به کارگردانی سید شایان موسوی به اجرای خود در تماشاخانه سپند پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سپند، اجرای نمایش‌های «۳۰ دی ۹۵» به کارگردانی احسان حاجی‌پور و «ملکه زیبایی لی‌نین» به کارگردانی سید شایان موسوی در این تماشاخانه به پایان رسید.
امید معلم (فرزند علی معلم) و تهیه‌کننده «۳۰ دی ۹۵» در پایان شب آخر این نمایش، خواستار یک دقیقه سکوت برای درگذشت خشایار الوند شد و همچنین با فراخواندن مادرش (آذر معماریان) روی صحنه، این نمایش را تقدیم به روح پدرش علی معلم کرد و گفت: اگر پدرم حضور داشت حتما در شب آخر این نمایش حاضر می‌شد.
شب پایانی «۳۰ دی ۹۵» با حضور مهمانانی همچون علی مرادخانی، نوید محمدزاده و الهام شعبانی همراه بود.
«۳۰ دی ۹۵» نمایشی به نویسندگی و کارگردانی احسان حاجی‌پور و تهیه‌کنندگی امید معلم بود که سام درخشانی، محمدرضا سامیان، متین ستوده، جوانه دلشاد و سمیرا حسن‌پور (به ترتیب ورود به صحنه) در آن به ایفای نقش می‌پرداختند.
«ملکه زیبایی لی‌نین» نیز بر اساس متنی از مارتین مک دونا، ترجمه حمید احیا و کارگردانی سیدشایان موسوی، نمایش دیگری بود که به اجرای خود در سپند پایان داد.
بازیگران این اثر نمایشی (به ترتیب ورود به صحنه) مائده ندیمی، مهتاب حیدری، امین رضا ملک محمودی و مصطفی دارابی بودند.
هم اکنون دو نمایش «هفتمین جان سگ» به نویسندگی و کارگردانی مهدی کوشکی و «جوادیه» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رامین معصومیان به ترتیب در ساعت‌های ۱۸.۴۵ و ۲۰.۳۰ در تماشاخانه سپند روی صحنه هستند.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram