در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
6 اثر و 103 نقش خوان
■ اخبار ■ شناسه خبر : 6455 ■ 1397/10/12 11:23
نخستین دوره رقابتی نمایشنامه خواتی کارگاه مثلث برگزاری می شود

6 اثر و 103 نقش خوان


زری کریمی، کارگردان و بازیگر، نخستین دوره رقابتی نمایشنامه خوانی کارگاه مثلث را در مجموعه نمایشی دیوار چهارم برگزار می‌کند.

بنابراین گزارش، نخستین دوره از این کارگاه به سرپرستی و کارگردانی وی از 6 نمایشنامه متفاوت، اعم از متون ایرانی و خارجی در قالب نمایشنامه خوانی تشکیل‌شده است که به فاصله هر هفته، از 8 دی‌ماه الی 13 بهمن در روزهای شنبه ساعت 20 برگزار خواهد شد.
زری کریمی در خصوص برگزاری این کارگاه اطلاع داد: «این اولین دوره رقابتی گروه تئاتر مثلث است که تنها مختص هنرجویان این کارگاه می‌باشد. کلیه نقش خوانان در اولین دوره رقابتی امسال ۱۰۳ نفر هستند که هنرجویان دوره امسالِ کارگاه مثلث بوده‌اند. اما مراتبِ پشت‌صحنه و همگی عوامل اجرایی نیز شامل هنرجویان کارگاه مثلث هستند که درمجموع، ۱۵۰ نفر را شامل می‌شود.» وی افزود: «نخستین دوره رقابتی کارگاه مثلث   کاملاً درون‌گروهی برگزار خواهد شد. هیات داوران مجموعه: شیرین بینا، محمدرضا علیمردانی، حجت علیخانی، علی عابدی، رؤیا بختیاری، بهزاد صدیقی، گیلدا حمیدی، مجید آقا کریمی و حسین کشفی اصل، که داوری این دوره را بر عهده‌دارند»
گفتنی است اولین اثر از این دوره 《هفت طبقه》 نام دارد که روز شنبه 8 دی‌ماه ساعت 20 به روی صحنه  رفت. دومین اثر قرمز و دیگران که 15دی ماه روی صحنه خواهد رفت. کلیه آثار به کارگردانی زری کریمی میباشد.
اطلاعات  کامل و دیگر اجراهای این دوره متعاقباً اعلام خواهد شد.
علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت این نمایشنامه خوانی ها  می‌توانند به نشانی تهران، میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین سرپرست و فریمان، پلاک 544 و یا چهارشنبه ها  به سامانه فروش Tik8 مراجعه نمایند.

کلیدواژگان


نظرات

1397/10/16 12:48:33 | فروغ فرزبن فر
اجرای اول عالیییی بودش نمایش نامه خوون ها فوق العاده بودن
منتطرم هر چه زودتر به اجرای بعدی برسم مطمئنم که عالی هستش

1397/10/16 12:48:38 | میتراهشترودی
اجرای فوق العاده ای بود .بی صبرانه منتطر تماشای اجرای بعدهستیم

1397/10/16 12:48:41 | دیوید
اجرای بسیار خوبیییی بود...لذت بردیییمممممم❤

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram