در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
گزارش تصویری انتخابات هیات مدیره خانه تئاتر آذربایجان غربی
■ گالری تصاویر ■ شناسه خبر : 6271 ■ 1397/07/21 11:53

گزارش تصویری انتخابات هیات مدیره خانه تئاتر آذربایجان غربی


انتخابات هیات مدیره مرکزی خانه تئاتر آذربایجان غربی در شهر خوی روز جمعه 20 مهرماه با حضور اصغر همت، شهرام گیل آبادی و مهدی قلعه برگزار و نتیجه آن مشخص شد.

 

 

 

 

کلیدواژگان


نظرات

1397/07/28 15:26:17 | تئاتری :تئاتری
سلام خسته نباشید آقای دکتر گیل آبادی ،آقای اصغر همت، آقای مهدی قلعه شما تشریف آورده بودید برای بررسی پرونده ها ی اعضای شرکت کننده در انتخابات ،متاسفانه پرونده یک نفر راهم بررسی نکردید آقای نیکمرام هنرمند نبود وشرایط عضویت وابسته را نداشت چه رسد به عضویت پیوسته اکثر پرونده اعضاءحائز شرایط عضو وابسته را نداشت می توانید پرونده هارا بررسی کنید شما در برابرهنر تئاترمسئولیت وجدانی دارید پس عمل کنید.

1397/08/14 12:58:56
در جواب دوستمون که در مورد آقای نیکمرام برادر بزرگوار آقای نیک مرام اولا تحصیل کرده دررشته کارگردانی فوق لیسانس دارن دوما ایشان طبق مدارک در پرونده در چندین جشنواره بعنوان کارگردان و بازیگر حضور داشته ودر جشنواره های تئاتر دانشجویی سابقه درخشان دارن سوما مئسول امور هنری اداره میاندوآب هستن و غیره ،،،،لطفا شناخت کافی از کسی ندارین اعلام نظر نفرمایین این مطلب شما کم لطفی به هنرمند است جهت اطلاع

1397/08/14 12:59:27
مسئولیت اعضای هئیت مدیره و انتخاب مدیر عامل خانه تئاتردر اولین جلسه هئیت مدیره خانه تئاتر در مورخه ۹۷/۷/۲۴درمحل مجتمع فرهنگی هنری شمس اورمیه با حضور اعضاءبرگزارشد.
۱-امیرزینال پور از شهر خوی با ۱۰۷ رای اعضای اصلی ورئیس هئیت مدیره
۲-علی آقاسی ازشهرخوی با ۷۰رای اعضای اصلی نایب رئیس خانه تئاتر
۳-محمودنیکمرام ازمیاندوآب با۵۸رای اعضای اصلی و مدیر مالی
۴-علی قبچاق از شهر نقده با۵۴رای اعضای اصلی وسخنگو خانه تئاتر
۵-رضانصرتمند از شهر اورمیه با۴۸رای اعضای اصلی و منشی خانه تئاتر
۶- مسعود عبدالهی ازپلدشت با ۴۰رای بازرس اصلی
به صلاحدید هئیت مدیره استاد غلامرضا عزیزی بعنوان مدیر عامل خانه تئاتر انتخاب و معرفی گردید.
منتخبان باحکم رسمی خانه تئاترایران به مدت ۲سال می توانند فعالیت خود را انجام دهند .
خانه تئاتر ایران نمایندگی استان آذربایجانغربی -شعبه مرکزی خوی

1397/08/19 10:48:07 | خدایی
با سلام و خسته نباشی و خدا قوت خدمت دوستان تئاتری در جواب دوست تئاتری مون که جناب نیک مرام را هنرمند نشاخته اند عرض می کنم :
جناب تئاتری که حتما انشا ا.. تئاتری هستید دیگه خوتون اولا چطور هست که خودتان را تئاتری می دونید و حرفی را می زنید که صحت ندارد اول خودتان را معرفی کنید همه شما را بشناسند و بدونن که تئاتری هست یا نیست.
دوما بهتر نبود خودتان بیشتر تلاش می کردید عملکرد مناسبی می داشتید حسن شهرت و اهلیت تئاتری تون بیشتر از بقیه بود و می تونستید رای بیاورید نه برای انتخاب اکثریت خدشه وارد کنید.
سوما جناب نیکمرام جزو تحصیلکرده های تئاتری هستند و فوق لیسانس تئاتر دارند و سایر سوابق داوری و پژوهشی و اجرایی تو حوزه تئاتر دارند
چهارما تئاتر آذربایجان غربی چند نفر هستند کار می کنن ؟ بیش از 150 نفر میشن؟ ای کاش کمی بیشتر خودتون را متوجه فضای پیرامون تئاتر بفرمایید کمی اطلاعات تون بیشتر کنید مثل ای نوشته تون که خودتون را تئاتری معرفی کردید بقیه را غیر تئاتری و اسمی هم از خودتون نبردید اون وقت متوجه می شدید کی به کیه.
پنجما اگه هر کسی مثل خود تئاتری شما خواهان کسب اطلاع

1397/08/26 15:15:03
انا لله و انا الیه راجعون
◾️درگذشت سکاندارگرانقدر هنر ،هنرمندتوانا جناب آقای رضا پهلوانیان موجب اندوه و تأثر شد.
◾️خانه تئاتر ایران نمایندگی استان آذربایجانغربی درگذشت این هنرمند محبوب را به خانواده داغدار و محترم ، و جامعه فرهنگی و هنری تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای ایشان رحمت الهی و برای بازماندگان، صبر و سلامتی مسئلت دارم.
🔹خانه تئاتر ایران نمایندگی استان آذربایجانغربی مرکزیت خوی

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram