در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
هیات مدیره کانون کارگردانان ترمیم شد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6127 ■ 1397/05/14 12:05
انتخاب یک عضو اصلی و دو عضو علی البدل در نوبت دوم مجمع فوق العاده کانون کارگردانان

هیات مدیره کانون کارگردانان ترمیم شد


نوبت دوم مجمع فوق العاده کانون کارگردانان خانه تئاتر عصر روز شنبه 13 مرداد 97 به منظور ترمیم هیات مدیره کانون با حضور 31 نفر از اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از سخنگوی کانون کارگردانان، در ابتدای مجمع مسعود دلخواه، رئیس هیات مدیره کانون کارگردانان گزارشی پیرامون برنامه‌های اجرا شده‌ی کانون از بدو برگزاری انتخابات هیات مدیره به حاضرین ارائه کرد.
محمود رضا رحیمی بازرس اصلی کانون کارگردانان نیز، در گزارش خود، حضور و غیبت اعضاء هیات مدیره در جلسات را اعلام کرد و پس از آن، پیرامون طرح جداسازی دستیاران کارگردانان و منشی‌های صحنه از کانون کارگردانان بحث شد و کلیات آن با 25 رای به تصویب رسید و مقرر شد تا در کارگروهی این مسئله با تمامی جزئیات و آینده نگری‌ها مطرح شود و سپس با حضور کلیه دستیاران کارگردان و منشی‌های صحنه حاضر در کانون کارگردانان، مسئله جداسازی به چالش و نکات مثبت و منفی آن بررسی شود و در خصوص آن تصمیم جدی گرفته شود.
در ادامه‌ی مجمع، انتخابات یک عضو اصلی و دو عضو علی البدل آغاز شد و ازبین سارا عابدی، مجید گیاه‌چی، هادی عامل، احسان فکاء، میثم مطهری و رضا کوچک‌زاده که کاندیداهای این انتخابات بودند، هادی عامل با 26 رای، به عنوان عضو اصلی و مجید گیاه چی با 22 رای و احسان فکاء با 12 رای به عنوان دو عضو علی البدل کانون کارگردانان انتخاب شدند.
مجمع پس از اعلام آراء به پایان رسید.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram