در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
شکرخدا گودرزی مدیر خانه‌موزه انتظامی شد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6126 ■ 1397/05/13 14:45
از اول مرداد

شکرخدا گودرزی مدیر خانه‌موزه انتظامی شد


شکرخدا گودرزی که مدیریت خانه موزه انتظامی را عهده دار شده، اظهار کرد که یکی از برنامه های اصلی او راه اندازی بانک مرجع اطلاعات مربوط به عزت الله انتظامی است.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر و به نقل از خبرگزاری مهر،شکرخدا گودرزی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر درباره حضور خود در خانه موزه انتظامی گفت: از اول مرداد مدیریت خانه موزه استاد انتظامی را عهده دار شده ام که خانه‌موزه استاد انتظامی اولین خانه موزه کسوت داران اهل سینما و تئاتر است که به همت شهرداری تهران و تمایل استاد انتظامی شکل گرفته است.

وی ادامه داد: ساختن این شکل از خانه موزه ها بسیار درست است زیرا مفاخر گذشته و امروزمان را حفظ می کنیم و با نحوه زیست آنها آشنا می شویم.

مدیر جدید خانه موزه انتظامی اظهار کرد: به نظر من این خانه موزه باید بانک مرجعی شامل عکس ها، فیلم ها، پوسترها و هر آنچه که مرتبط با استاد انتظامی است، باشد از این رو فراخوانی را منتشر می کنیم که طی آن دوستانی که نوشته، عکس و یادگاری از استاد انتظامی دارند برای نگهداری و نمایش به خانه موزه استاد انتظامی ارایه دهند. البته نوشته، عکس و یادگارها می تواند به صورت دائمی یا موقت به خانه موزه ارایه و با ذکر نام هر کدام از دوستانی که صاحب آنها هستند به نمایش گذاشته شود.

گودرزی تاکید کرد: باید در راستای گردآوری اطلاعات مربوط به استاد انتظامی، تنظیم و ارایه آنها تلاش کنیم تا وضعیت به گونه ای شود که تجربه این نسل از چهره های ماندگار سینما، تئاتر و تلویزیون به نسل های آینده منتقل شود و نسل های بعدی بدانند استاد انتظامی چه مراحلی را گذراند تا تبدیل به آقای بازیگر شد.

وی درباره فعالیت سالن تئاتر خانه موزه انتظامی نیز گفت: این سالن با ظرفیت حدود ۱۰۰ نفر فعال است ولی از آنجایی که در منطقه یک شهر تهران با کمبود سالن تئاتر مواجه هستیم، این سالن تئاتر را می توان به یک سالن فعال در منطقه یک تبدیل کرد که صبح ها میزبان تئاتر کودک و نوجوان و عصرها نیز میزبان گروه های حرفه ای باشد.

مدیرخانه موزه انتظامی در پایان سخنان خود بیان کرد: تلاش می کنیم ضمن جذب دوستان هنرمند و علاقه مندان به هنر و تئاتر به سمت خانه موزه استاد انتظامی، این مکان را تبدیل به یک پایگاه تئاتری کنیم و داشته ها و تجربیات استاد انتظامی را به نسل های جوان انتقال دهیم.

کلیدواژگان


نظرات

1397/08/05 16:24:42 | سلمان گودرزی
من علاقمند بازیگری هستم .مخصوصا اقای گودرزی که هم وطن من است

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram