در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
گزارش جلسه هشتم مرداد هیئت مدیره خانه تئاتر
■ اخبار ■ شناسه خبر : 6120 ■ 1397/05/09 13:58

گزارش جلسه هشتم مرداد هیئت مدیره خانه تئاتر


جلسه هیئت مدیره خانه تئاتر، هشتم مرداد ماه در محل عمارت جدید خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، در این جلسه که با حضور ایرج راد، بهزاد فراهانی، اصغرهمت، نادر برهانی مرند، کوروش نریمانی، حمیدرضا نعیمی، محمودرضا رحیمی، مریم کاظمی، مسعود دلخواه، محمد امیریاراحمدی، مهدی قلعه و آرش دادگر برگزار شد پیرامون مسائل مختلف خانه تئاتر بحث و بررسی شد.

ابتدای جلسه به درخواست محمودرضا رحیمی، پیرامون آئین نامه تماشاخانه های خصوصی و جلسات آن بحث و گفتگو شد. سپس ایرج راد در خصوص جلسات امنیت شغلی هنرمندان در وزارت ارشاد اسلامی گزارشی ارائه کرد. سپس جلسه وارد دستور جلسه اصلی خود پیرامون اختیارات مدیرعامل شد و اعضا در پی قرائت ماده 24 اساسنامه، نظرات خود را پیرامون تفویض این اختیارات به مدیرعامل بیان کردند و در نهایت موارد جمع بندی و مکتوب شد.

در ادامه به درخواست مسعود دلخواه جلسه پیرامون تقاضای تشکیل انجمن مدرسان تئاتر ادامه پیدا کردند و نظرات موافق و مخالف بیان شد. اما با توجه به مطول بودن بحث تصمیم گیری به جلسه ای دیگر موکول شد.

در بخش بررسی نامه ها، نامه ی تقاضای حمایت از نشریه انجمن بازیگران، نامه ی انجمن موسیقی در باب برگزاری کارگاه، نامه گزارش گروه به سازی مطرح شد که ابتدا حمایت از نشریه انجمن بازیگران تصویب شد، از رئیس انجمن موسیقی دعوت به حضور در جلسه شد و گزارش گروه به سازی به مدیرعامل ایفاد شد.

این جلسه که از ساعت 14.30 آغاز شده بود در ساعت 19.15 پایان یافت.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram