در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در خصوص بیمه درمان تکمیلی سال 97
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 6088 ■ 1397/04/10 14:32

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر در خصوص بیمه درمان تکمیلی سال 97


ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اعضاء صندوق اعتباری هنر با هدف تأمین درمان و آرامش خاطر اعضاء به زودی آغاز می شود.

اعضای صندوق در سراسر کشور می‌توانند از روز سه شنبه 12 تیرماه (ساعت 10 صبح) تا پایان روز پنج شنبه 21 تیرماه به مدت 10 روز صرفا با مراجعه به پایگاه اینترنتی صندوق اعتباری هنر به نشانی  www.honarcredit.ir  نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی سال 98-97 اقدام کنند.
لازم به یادآوری است؛ ثبت نام بیمه تکمیلی در یک مرحله (بدون تمدید) انجام خواهد پذیرفت و ضروری است اعضاء محترم به اطلاعیه های صندوق و آئین نامه چگونگی استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی توجه نموده و در مهلت مقرر نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند.

کلیدواژگان


نظرات

1397/04/17 16:50:42 | غلامیان
چرا انقدر تعرفه ها گرون هست. با این منوال اصلا بیمه تکمیلی نمی صرفه

1397/04/17 16:50:50 | حسین جهانگیری
سلام خداقوت. نکته ای درباره صندوق خواستم به اطلاع برسانم.اعضا باید توجه داشته باشند که ثبت نام را به روزهای آخر موکول کنند. چون پارسال به همت جناب همت و دیگر مدیران این طرح های بیمه شاملشد تخفیف و ما که همان روز اول ثبت نام کردیم نتوانستیم از این تخفیف بهرمند شویم.

1397/04/17 16:51:17 | حمیدمظفری
با درود به روان پاک شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس وبا سلام به هیات مدیره ی معزز ومدیرعامل و مدیرروابط عمومی وهمه ی هیات مدیره های انجمن ها و آقای قلندری ارجمند. تکلیف ما با شایعاتِ پراکنده در شبکه های مجازی معاند و غیرمعاند و همچنین SMSهای بیشرمانه ی سرگروه ها دال بر این که تاروشن شدن رابطه خانه تئاتر با بیمه تکمیلی وتا اطلاع ثانویه :از ثبت نام در سامانه صندوق دست نگه دارید چیست؟ به خانواده تئاتر سلام برسونید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram