در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
مجمع عمومی فوق العاده کارگردانان در تیر ماه برگزار می شود
■ اخبار » گزارش ■ شناسه خبر : 6080 ■ 1397/04/03 12:57
نشست هیات مدیره کانون کارگردانان خانه تئاتر برگزار شد

مجمع عمومی فوق العاده کارگردانان در تیر ماه برگزار می شود


نشست هیئت مدیره کانون کارگردانان با حضور اعضاء هیئت مدیره و بازرس این انجمن در محل خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، مسعود موسوی سخنگوی هیات مدیره کانون کارگردانان خانه تاتر اعلام کرد : بیست و چهارمین نشست اعضا هیات مدیره کانون کارگردانان خانه تاتر در تاریخ شنبه دوم تیر ماه ۹۷ با حضور اکثریت اعضاء در محل  این خانه تشکیل و تصمیمات زیر اتخاذ شد:

۱.  یک روز در نیمه دوم تیر ماه جهت تشکیل مجمع فوق العاده کانون کارگردانان خانه تاتر  در نظر گرفته شده و ترمیم اعضا هیات مدیره کانون  صورت پذیرد

۲. پیشنهاد شد یک کار گروه با حضور نمایندگان هیات مدیره خانه تاتر و انجمن های مختلف این خانه تشکیل شده و در جهت تکمیل و اصلاح ایین نامه تماشاخانه های خصوصی ارائه شده از سوی مرکز هنرهای نمایشی بحث و تبادل نظر صورت پذیرد.

۳. تصمیم گرفته شد که در یک نشست داخلی بین اعضا هیات مدیره کانون کارگردانان، مشکلات و نارساییهای همکاری دو جانبه بین کارگردانان و مسئولین تماشاخانه های خصوصی مشخص شده و جهت رفع این نارساییها اقدامات لازم انجام شود.

۴. در مورد ضوابط و قوانین عضو گیری پیوسته و وابسته در کانون کارگردانان خانه تاتر بحث و تبادل نظر شد و فرمهای مربوطه اصلاح گردید.

 ۵. مجددا تاکید شد که هنرمندان عضو کانون  کارگردانان خانه تاتر  قبل از امضا و منعقد کردن هر گونه قراردادی با  تماشاخانه های خصوصی، همفکری و مشورت لازم را با اعضا هیات مدیره کانون کارگردانان و وکلای خانه تاتر  به انجام برسانند تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود

شایان ذکر است که در این نشست مریم معترف، مسعود دلخواه، مسعود موسوی، شکرخداگودرزی، محمود رضا رحیمی و مجید کریمی حضور داشتند.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
عضویت


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram