در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
به زودی مجمع عمومی اعلام می‌گردد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 17404 ■ یکشنبه 4 اردیبهشت ساعت 22:10

به زودی مجمع عمومی اعلام می‌گردد


در خرداد ماه انتخابات جدید را برگزار می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، هیات مدیره کانون روابط‌عمومی و تبلیغات خانه تئاتر طی یادداشتی مطالبی را اعلام نمود. در این یادداشت آمده است:
بسمه‌تعالی
بیش از دو سال سخت را در شرایط سخت کرونایی و حالت تعطیل و نیمه تعطیل تئاتر سپری کردیم و اهالی این خانواده متحمل مشقات فراوانی گردیدند. بالطبع تمامی نمایندگان انجمن‌های خانه تئاتر تمام تلاش خود را برای کاستن از شرایط دشوار و کمک به اعضا بکار بستند و با مضیقه شدید امکانات و منابع و نبود پشتوانه حمایتی و بحران‌های موجود جهت جلب کمک‌های لازم، تا حد امکان جهت ایجاد تسهیلاتی، هر چند ناچیز و کوچک به جد کوشیدند. از طرفی در جریان تشکیل صنوف هنری، نمایندگان در راس با تعامل مستمر و پیگیری‌های بدون وقفه با نهادهای ذیربط، جهت استقرار انجمن‌های صنفی سراسری به رایزنی پرداختند که نتیجه‌ آن ثبت چندین انجمن صنفی هنری مستقل و سراسری شد که حاصل بیش از ده سال دوندگی و پیمودن راهی دشوار و فائق آمدن بر موانعی صعب بود که البته به انجام رسید. هر چند پس از تحویل و تحولات دولتی و در پی رای صادره از طرف دیوان عدالت اداری روند ثبت سایر انجمن ها دچار وقفه‌ای موقت شد اما این مشکل هم به زودی با همت و پیگیری عوامل اجرایی مرتفع شده و تمامی صنوف به استقرار و ثبت خواهند رسید، ان شاء الله.
کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه هم پیرو تشکیل صنوف سراسری اقدامات مقتضی را به انجام رسانده و بعد از معرفی هیات موسس به وزارت کار، طی یکسال مراجعات و جلسات دفاع متعدد توسط نمایندگان مربوط، با ارائه مستندات و تعریفات شغلی و رایزنی‌های بسیار، موفق به دریافت جواز تشکیل صنف مربوط تحت عنوان "انجمن صنفی سراسری ارتباطات و تبلیغات تئاتر ایران" گردید و در نهایت با تشکیل این صنف با عنوان مذکور از طرف مراجع ذیربط موافقت بعمل آمد و مجوز آن در وزارت کار به ثبت رسید که متاسفانه دو بار به دلیل اوجگیری شیوع کرونا انتخابات انجمن ها و بالطبع کانون ما هم بالاجبار به تعویق افتاد. اما این جای نگرانی ندارد، چرا که هیات مدیره مذبور بلافاصله و در نظر گرفتن تمهیداتی، پس از به روزرسانی پرونده ‌ها و انسجام بخشی به هسته اعضای فعال این کانون، در نظر دارد تا اصلاح قوانین و تعیین و اعلام دوباره چگونگی و زمان برگزاری انتخابات انجمن‌های صنفی، فعلا انتخابات داخلی خود را برگزار نموده و به زودی با اعلام مجمع عمومی، انتخابات دوره جدید هیات مدیره را برگزار نماید که با عنایت به برگزاری انتخابات هیات مدیره مرکزی خانه تئاتر در تاریخ هفدهم اردیبهشت ماه، انتخابات کانون روابط عمومی و تبلیغات خانه تئاتر هم بعد از این تاریخ اعلام و به احتمال زیاد در نیمه اول خرداد ماه اعلام و برگزار خواهد شد

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram