در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
دومین اطلاعیه مهم هیأت مدیره‌ خانه تئاتر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 16388 ■ 1400/12/24 20:22

دومین اطلاعیه مهم هیأت مدیره‌ خانه تئاتر


هیات مدیره خانه تئاتر پیرامون بسته های معیشتی دومین بیانیه خود را صادر کرد.

با درود و احترام
به اطلاع اعضای محترم خانه تئاتر می‌رسانیم که:
اقلام غذایی و خواروبار موجود در خانه‌ی تئاتر متعلق به زمانی‌است که جناب آقای گیل‌آبادی به عنوان مدیرعامل حضور داشتند و از مجموع ۳۰۰ بسته، ۲۰۸ بسته توسط ایشان در سال 1400 توزیع گردید که در همان زمان همه‌ی بسته‌ها‌ی حمایتی تاریخ مصرف‌شان متعلق به سال‌های 99 و 98 بوده و مابقی در انبار باقی ماند. هیأت مدیره از ماهیت آنها اطلاعِ دقیقی نداشت تا چند هفته‌‌ی پیش که این بسته‌ها از انبار بیرون آمد و زیر نظر بازرس محترم خانه شمرده شد. طبق گزارش ایشان تعداد و کسری بعضی اقلام و تاریخ مصرف آنها مشخص گردید.
 با چند تن از عزیزان اعضای خانه‌تئاتر درباره‌ی آن‌ها مشورت شد. عزیزان اعلام داشتند که این اقلام خوراکیِ خشک ( مانند چای، برنج و حبوبات) معمولا در ارجاع به کارخانه‌ها، دوباره بسته‌بندی شده و با تاریخ جدید روانه بازار می‌شود.
بنابر این طی اطلاعیه داخلی به نمایندگان انجمن‌ها اعلام گردید که این تعداد بسته از سال گذشته مانده و موجود است و به دلیل مقدار کم آن از انجمن‌های هفده‌گانه خانه تئاتر خواسته‌ شد  هرکدام، به تشخیص خود پنج نفر از اعضای خودرا که واقعا به این خواروبار نیاز دارند معرفی کنند.
اکنون هیأت مدیره با توجه به دل‌آزردگی بعضی از دوستان و با توجه به این که عزیزانی هم درخواست استفاده از همین اقلام را دارند، از توزیع باقیمانده‌ی این بسته‌ها خوداری کرده است.
در همین جا از همه‌ی عزیزانی که گله‌مند و معترض بودند صمیمانه عذرخواهی می‌کنیم. هیأت مدیره، جز نیت خیر و انجام وظیفه هدف دیگری نداشته و تا روزی که انتخابات و مجمع عمومی برگزار شود، خود را خدمت‌گزار تک‌تک اعضای محترم خانه می‌داند.
با احترام
هیأت مدیره خانه تئاتر

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram