در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
اطلاعیه مهم هیأت مدیره‌ خانه تئاتر
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 16387 ■ 1400/12/24 13:53

اطلاعیه مهم هیأت مدیره‌ خانه تئاتر


هیات مدیره خانه تئاتر پیرامون بسته های معیشتی بیانیه ای صادر کرد.

با درود و احترام
به اطلاع اعضای محترم خانه تئاتر می‌رسانیم که:
اقلام غذایی و خواروبار موجود در خانه‌ی تئاتر متعلق به زمانی‌است که جناب آقای گیل‌آبادی به عنوان مدیرعامل حضور داشتند و در فروردین‌ماه 1400 مقدار زیادی توزیع گردید و همین تعداد در انبار باقی ماند.
 هیأت مدیره از تعداد و ماهیت آنها اطلاعِ دقیقی نداشت تا چند هفته‌‌ی پیش که این بسته‌ها از انبار بیرون آمد و زیر نظر بازرس محترم خانه شمرده شد. طبق گزارش ایشان تعداد و کسری بعضی اقلام و تاریخ مصرف آنها مشخص شد.
 با بعضی از عزیزان انجمن‌ها و اعضای عزیز خانه‌تئاتر درباره‌ی آن‌ها مشورت شد. عزیزان اعلام داشتند که این اقلام خوراکیِ خشک ( مانند چای، برنج و حبوبات) معمولا در ارجاع به کارخانه‌ها، دوباره بسته‌بندی شده و با تاریخ جدید روانه بازار می‌شود. خانه‌ی تئاتر به‌جای دور ریزی آن‌را به عهده‌ی مدیران محترم انجمن‌ها گذاشته تا به تشخیص خود به عزیزانی که با تاریخ‌مصرف آن‌ها مشکلی ندارند قرار دهد.
بنابراین تصمیم از انجمن‌های هفده‌گانه خانه تئاتر خواسته‌شد  هرکدام پنج نفر از اعضای خودرا که واقعا به این خواروبار نیاز دارند معرفی کنند. (نه برای عزیز محترم و معترضی که در خانه‌ی مطلوب و شرایط اقتصادی مناسبی قرار دارند و با ارسال ویدیو در شبکه‌های مجازی ابراز گله‌مندی کرده‌اند)
هیأت مدیره از آن جا که می‌دانست در صورت دور ریزی هم عزیزانی معترض خواهند بود، بنابر خرد جمعی تصمیم به توزیع گرفت، حال از توزیع باقیمانده‌ی این اقلام خوداری کرده، و از عزیزانی که بسته‌های حمایتی را دریافت کرده و خواستار استفاده نیستند خواهشمند است طی امروز و فردا (سه‌شنبه و چهارشنبه) این بسته‌ها را یا خود به خانه‌ی تئاتر بازگردانند یا از طریق پیک بفرستند. مبالغ و هزینه‌ی پیک‌ها از سوی خانه پرداخت خواهد شد.
هیأت مدیره خانه تئاتر

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram