در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
خوانش دو نمایشنامه "مدل آمریکایی" و "پراگما " در تماشاخانه استاد جوانمرد
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 15308 ■ 1400/10/07 01:32

خوانش دو نمایشنامه "مدل آمریکایی" و "پراگما " در تماشاخانه استاد جوانمرد


دو نمایشنامه"مدل آمریکایی" و "پراگما" از7 دی تا 9 دی در تماشاخانه استاد جوانمرد خوانش می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر، از سلسله اولین دوره نمایشنامه خوانی در تماشاخانه استاد عباس جوانمرد از روز سه شنبه 7 دی تا 9 دی از ساعت 17 نمایشنامه "مدل آمریکایی" به نویسندگی رضا آشفته و کارگردانی فریال آذری و نقش خوانی آرزو گلشاهی ، کامیار کرمی و هدیه رضایی اجرا می شود.
این نمایشنامه ماجرای پسری است که پس از سیزده سال متوجه اشتباه خود می شود و می داند در انتخاب بین پول و زندگی عاشقانه مسیر اشتباهی رفته است
از ساعت 20 نمایشنامه " پراگما " نوشته هادی هوری و کارگردانی هلیا میرهادی و نقش خوانی ؛ بهرام ابراهیمی، تبسم هاشمی حائری، جمشید صفری و شیما پروهان اجرا می شود.
داستان نمایشنامه به بعد مرگ پدرکه فرزندان خانواده گرد هم آمده اند تا برای ماترک به جا مانده تصمیم بگیرند. اختلاف نظرات و موضع گیری فرزندان باعث گفتگویی می شود که به گذشته و سرنوشت این خانواده برمی گردد. در همین حال احتمال می رود که خانه مذکور در نوسازی های شهر تخریب شود ، می پردازد.
اولین دوره نمایشنامه خوانی در تماشاخانه استاد عباس جوانمرد از 13 آذر تا 4 بهمن 1400 در تماشاخانه استاد جوانمرد در عمارت خانه تئاتر هر روز به جز جمعه ها در دو نوبت ساعت 17 و 20 اجرا می شود.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram