در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
برگزاری نخستین جشنواره سراسری مونولوگ " مهر واله "
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 15245 ■ یکشنبه 18 مهر ساعت 17:15
برگزاری نخستین جشنواره سراسری مونولوگ " مهر واله "

برگزاری نخستین جشنواره سراسری مونولوگ " مهر واله "


نخستین جشنواره سراسری مونولوگ"مهر واله" در خانه تئاتر و خانه نمایش مهرگان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر حامد رحیمی‌نصر، دبیر جشنواره مهرواله در این باره بیان داشت : پس از آنکه در نشست خبری جشنواره سراسری مونولوگ مهرواله، علاقمندی خود را نسبت به همکاری با سایر ارکان دولتی و غیر دولتی در راستای برگزاری باشکوه‌تر و فراگیرتر این جشنواره اعلام کردیم، با رایزنی‌های بین خانه نمایش مهرگان به عنوان برگزار کننده این رویداد و مدیر عامل خانه تئاتر ایران تعلق دارد، یکی از سالن‌های اجرای این رویداد خواهد بود.
وی همچنین اضافه کرد: از همان ابتدا به دنبال برگزاری این جشنواره به شکلی کاملا حرفه‌ای به تناسب امکاناتمان بوده‌ایم و تمام تلاشمان این است که گروه‌های اجرایی بدون کمترین دغدغه اعم از نور، صحنه، ترافیک اجرا، دکور و غیره در فضایی آرام، بهترین خود را ابراز کنند که با اضافه شدن سالن استاد جوانمرد، این مهم دست یافتنی‌تر شده است.
وی ادامه داد: اجراهای بخش مسابقه بصورت تکی و بدون توجه نسبت به ترافیک اجراهای قبل یا بعد، در یکی از سالن‌های شماره ۱ یا ۲ خانه نمایش مهرگان و یا سالن استاد جوانمرد بصورت مجزا روی صحنه رفته و مورد داوری قرار خواهند گرفت.
رحیمی‌نصر خاطرنشان کرد: طبیعی است انتخاب آنکه کدام اثر در کدام سالن اجرا شود در حیطه اختیارات هیات انتخاب و داوران بود. اما آنچه برای ما اهمیت ویژه‌ای داشت مسئله کیفیت بود ، طی جلسات متعددی که با استاد نعیمی داشتیم مبنا براین بود تا ۱۰ اثر به داوری برسد.
وی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۵۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره رسیده و داوری جشنواره به عهدی آقایان فرهاد آئیش و حمید نعیمی و سرکار خانم بهناز نازی می باشد.
جشنواره سراسری مونولوگ مهرواله توسط خانه نمایش مهرگان و با حمایت موسسه فرهنگی آموزشی واله  و خانه تئاتر از 17 لغایت 19 مهر ماه ۱۴۰۰ در حال برگزاری می باشد.

 

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram
نمایشنامه خوانی تماشاخانه استاد جوانمرد
نمایشنامه خوانی تماشاخانه استاد جوانمرد


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram