در حال بارگذاری لطفا شکیبا باشید...
مرحله اول واکسیناسیون با تأیید ثبت نام 27 هزار عضو صندوق اعتباری هنر .
■ اخبار » خبر ■ شناسه خبر : 11217 ■ دوشنبه 8 شهریور ساعت 18:33
مرحله اول واکسیناسیون با تأیید ثبت نام 27 هزار عضو صندوق اعتباری هنر .

مرحله اول واکسیناسیون با تأیید ثبت نام 27 هزار عضو صندوق اعتباری هنر .


سامانه واکسیناسیون کرونا برای هنرمندان بالای ۴۰ سال بر اساس اعلام مرکز مدیریت فناوری اطلاعات وزارت بهداشت باز شد.

به گزارش روابط عمومی خانه تئاتر به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، تأیید ثبت نام ۲۷ هزار عضو صندوق اعتباری هنر در مرحله اول واکسیناسیون  
با پیگیری مستمر وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واکسیناسیون اصحاب فرهنگ و هنر آغاز شده است و در این مرحله ۲۶ هزار و ۹۵۲ هنرمند مجاز به ثبت نام می شوند.
اطلاعات ۸۴ هزار عضو صندوق اعتباری هنر طی نامه ای در روز دوشنبه اول شهریورماه برای معاونت بهداشت آن وزارتخانه ارسال شد.
از آنجا که بر اساس سند ملی واکسیناسیون، ثبت‌نام برای متولدین ۱۳۵۰ به قبل در سراسر کشور و متولدین ۱۳۵۱ تا ۱۳۶۰ که ساکن استان‌های بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان ، قم و هرمزگان هستند در حال انجام است، امکان واکسیناسیون نزدیک به ۶۱ هزار عضو صندوق اعتباری هنر، غیر از گروه های اعلام شده فراهم شده است.
در مرحله نخست سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir برای ثبت‌نام نزدیک به ۲۷ هزار عضو ۴۰ سال به بالا (به جز گروه های سنی مجاز به واکسیناسیون و استان های اعلام شده) از سوی مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت فعال شد.
طی پیگیری های و اقدامات صورت گرفته از وزارت بهداشت، زمان ثبت نام سایر گروه های سنی نیز به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
اعضای واجد شرایط در این گروه سنی لازم است؛ برای دریافت نوبت واکسن کرونا با مراجعه به سایت salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات نسبت به ثبت نام اقدام و پس از دریافت پیامک، براساس زمان و مکان انتخاب شده به مراکز مراجعه نمایند. ثبت نام برای دریافت نوبت تزریق واکسن کرونا در سامانه سلامت ضروری است. در هنگام مراجعه ارائه پیامک نوبت‌دهی و کارت ملی الزامی است. جهت سهولت در روند کار در نامه ارسالی به وزارت بهداشت واکسیناسیون  با ارائه هنرکارت به مراکز مورد تأیید می باشد.
از اصحاب فرهنگ و هنر تقاضا می شود؛ در هنگام مراجعه به مراکز واکسیناسیون حامل پیام خسته نباشید و امید برای کادر درمان و مردم ایران باشند.

کلیدواژگان


نظرات

شما اولین نظر دهنده باشید.

نظر شما
شبکه‌های اجتماعی
Sroush Aparat Telegram Tiwtter Instagram


© ۲۰۱۹ TheaterForum. All rights reserved
Developed by : w w w . d o r w e b . i r
اطلاعات تلفن Rss
خانه تئاتربه ما بپیوندید : Aparat Telegram Tiwtter Instagram